توسعه دستگاه جوجه کشی

10 / 10
از 1 کاربر

توسعه دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیز از جمله وسایلی است که در طول زمان دستخوش تغییراتی شده و توسعه پیدا کرده است. در این مقاله قصد داریمبرخی از پیشرفت هایی که در دستگاه جوجه کشی صورت گرفته را برای شما بیان کنیم. در ادامه با ما همراه باشید. انواع مدرن تر دستگاه جوجه کشی فاقد کف در محفظه خود هستند که این کار موجب سهولت در تمیز کردن دستگاه جوجه کشی می شود.

ترموستات از دیگر قطعات دستگاه جوجه کشی است که پیشرفته تر از قبل شده است. علاوه بر این ترنر اتوماتیک نیز یکی دیگر از نقاط تمایز دستگاه های جوجه کشی جدید و انواع قدیمی آن است. در دستگاه جوجه کشی در انواع جدید ، رطوبت به طور کامل قابل تنظیم است در واقع فرد می تواند رطوبت را در دستگاه جوجه کشی به صورت کاملا دقیق تنظیم نمایید. این نیز یک پیشرفت در دستگاه جوجه کشی محسوب می شود. در دستگاه های جدید بخش ستر از هچر به طور مجزا ساخته می شود.

بخش های خنک کننده در دستگاه جوجه کشی بهبود یافته و خنک کنندگی بهتری نسبت به انواع قدیمی دستگاه جوجه کشی دارند. به طور کلی از پیشرفت های اخیر که در دستگاه جوجه کشی رخ داده است می توان به پنکه های الکتریکی، ترنر اتوماتیک، نازل های اسپری، قطعات جداشونده، سینی های هچر از جنس پلاستیک، امکان کنترل دقیق و بسیاری دیگر اشاره کرد.

در صورت تمایل به خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا در انواع مختلف دستگاه جوجه کشی خانگی و دستگاه جوجه کشی صنعتی با قابلیت های پیشرفته جدید می توانید به فروشگاه دستگاه جوجه کشی مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا شما را در خرید مناسب ترین گزینه راهنمایی کنند. فروشگاه اینترنتی دستگاه جوجه کشی از فعالان در زمینه فروش دستگاه جوجه کشی است و قیمت دستگاه جوجه کشی ارائه شده در این فروشگاه کاملا به روز و مطابق قیمت های بازار است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :