معرفی دو برند معروف دستگاه جوجه کشی هواباتور و لیتل جاینت

10 / 10
از 1 کاربر

دستگاه جوجه کشی Hova-Bator

دستگاه جوجه کشی Hova-Bator توسط شرکت GQF در اواسط دهه 1960 اختراع شد.Hovabator ویژه بود، زیرا کم هزینه، کم مصرف بود، و بیشتر ترموستات ها کنترل شده بودند. در سال 1980 اختراع Hova-Bator ترنر تخم مرغ را معرفی کرد، که یک پیشرفت عظیم در عرصه دستگاه جوجه کشی بود. 2 مدل اصلی دستگاه جوجه کشی Hova-Bator وجود دارد : "Hova Bator 1602N" و "HovaBator 1588"

دستگاه جوجه کشی Little Giant

دستگاه جوجه کشی Little Giant توسط کارخانجات میلر ساخته شده است، خط تولید دستگاه جوجه کشی این کارخانه شامل Little Giant 9200 (دستگاه جوجه کشی هوا ثابت)، Little Giant 6300 تخم مرغ گردان، Little Giant 7200 کیت فن، Little Giant 6302 قفسه های تخم بلدرچین . دستگاه جوجه کشی Little Giant در ایالات متحده آمریکا ساخته شده، با این حال ترنر تخم مرغ و لوازم جانبی آن ساخت آمریکا نیستند. دستگاه جوجه کشی Little Giant هوا ثابت (Little Giant 9200) یک دستگاه جوجه کشی عمومی است که می تواند برای خزندگان و پرندگان استفاده شود.

 برای عملکرد مطلوب توصیه می شود از دستگاه جوجه کشی Little Giant 9200 به همراه یک کیت فن هوا استفاده شود، با این کار دستگاه جوجه کشی شما به یک دستگاه جوجه کشی با هوای در گردش تبدیل می شود درجه حرارتی سازگارتر و یکنواخت تر فراهم می کند. یکی از ویژگی های محبوب دستگاه جوجه کشی Little Giant، حالت جامد ترموستات آن است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :