دستگاه جوجه کشی خانگی

ساده ترین دستگاه جوجه کشی شامل یک جعبه با یک بخاری قابل تنظیم است، که معمولا دمای آن معادل 60 تا 65 درجه سانتی گراد (140 تا 150 ° F)، هر چند در برخی موارد ممکن است دما بیش از این نیز باشد (در هر صورت به بیش از 100 درجه سانتی گراد نمی رسد). درجه حرارت معمولی که اغلب برای باکتری هایی مانند باکتری E. coli استفاده می شود به مانند پستانداران و معادل 37 درجه سانتی گراد است و این موجودات در این شرایط به خوبی رشد می کنند. دستگاه جوجه کشی با قابلیت های بیشتر همچنین توانایی کاهش دما (از طریق سردسازی)، کنترل رطوبت و یا سطح Co2 را نیز دارد. که برای رشد جنین در داخل تخم بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه جوجه کشی خانگی دارای برند های مختلف است. معمولا این دستگاه جوجه کشی قابلیت تبدیل تخم تمام پرندگان به جوجه را داراست. دستگاه های جوجه کشی خانگی نسبت به انواع صنعتی آن تعداد تخم های کمتری را در یک زمان مشخص به جوجه تبدیل می کند. اما با این حال در دستگاه های مختلف خانگی این تعداد متغیر است.

طرز کار این دستگاه جوجه کشی تا حد زیادی مشابه عملکرد دستگاه جوجه کشی صنعتی آن است. و با کنترل دما و رطوبت داخل دستگاه، گرمای لازم برای تبدیل تخم به جوجه را فراهم می کند. نقش این دستگاه کاملا شبیه به نقش مادر برای تخم است. دستگاه جوجه کشی خانگی نیز مانند دستگاه جوجه کشی خارجی هم در ایران تولید می شود و هم نمونه هایی از آن از کشورهای خارجی وارد می شود.

در صورت تمایل برای خرید دستگاه جوجه کشی و به منظور اطلاع از قیمت دستگاه جوجه کشی با متخصصان ما در تماس باشید.

home-chiken-device

 

دستگاه جوجه کشی خانگی خرید دستگاه جوجه کشی خانگی قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی انواع دستگاه جوجه کشی خانگی فروش دستگاه جوجه کشی خانگی کاربرد دستگاه جوجه کشی خانگی برترین برندهای دستگاه جوجه کشی خانگی فروشگاه اینترنتی دستگاه جوجه کشی خانگی بزرگترین عرضه کننده دستگاه جوجه کشی خانگی با کیفیت ترین دستگاه جوجه کشی خانگی برند دستگاه جوجه کشی خانگی مدل های مختلف دستگاه جوجه کشی خانگی