دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی، نوع پیشرفته دستگاه جوجه کشی خانگی است که بزرگتر، گران تر و پر مصرف تر از انواع خانگی آن است. دستگاه جوجه کشی صنعتی دارای انواع مختلف از نظر تعداد تخم مرغ است.

در جوجه کشی صنعتی، از دو روش رایج برای جوجه کشی استفاده می شود. در جوجه کشی تک مرحله ای، انکوباتور تنها حاوی تخم مرغ هایی با سن یکسان است. مزیت استفاده از جوجه کشی تک مرحله ای این است که شرایط آب و هوایی را می توان با توجه به نیازهای جنین در حال رشد تنظیم کرد.

chiken-device

در جوجه کشی چند مرحله ای، دستگاه جوجه کشی حاوی تخم مرغ هایی با سنین مختلف جنینی است. معمولا 2 یا 6 گروه سنی در این روش وجود دارند. در نتیجه، شرایط آب و هوایی را نمی توان دقیقا با توجه به نیازهای همه جنین های در حال رشد تنظیم کرد و بنابراین بهترین شرایط را با توجه به گروه های موجود در دستگاه جوجه کشی انتخاب می کنیم . برخی از دستگاه جوجه کشی قادر به اجرا هر دو روش با هم بر اساس برنامه نویسی هستند.

دستگاه جوجه کشی صنعتی دارای دو نوع خارجی و ایرانی است. برای خرید دستگاه جوجه کشی و اطلاع از قیمت دستگاه جوجه کشی با ما در تماس باشید.

دستگاه جوجه کشی صنعتی خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی قیمت دستگاه جوجه کشی صنعتی انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی فروش دستگاه جوجه کشی صنعتی کاربرد دستگاه جوجه کشی صنعتی کار با دستگاه جوجه کشی صنعتی ساختار دستگاه جوجه کشی صنعتی عملکرد دستگاه جوجه کشی صنعتی بهترین عرضه کننده دستگاه جوجه کشی صنعتی فروشگاه دستگاه جوجه کشی صنعتی